FLASH

Prizren, arrestohet djali që shkaktoi dhunë ndaj babait të tij

Prizren, arrestohet djali që shkaktoi dhunë ndaj babait të tij

10.04.2023 Kosovë

Dje në Prizren është arrestuar një person pasi dyshohet se ka shkaktuar dhunë ndaj babait të tij.

Policia bënë të ditur se të dyshuarit i janë konfiskuar 0.9 gramë marihuanë.

“Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se djali i tij i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi është duke shkaktuar dhunë ndaj tij. Gjatë kontrollit në trup të dyshuarit i është gjetur dhe konfiskuar 0.9 gram substancë narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin e Policisë.

Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Vitamina - Marketing Agency Marketing / Web Srednje Bitnje 72, 4209 Žabnica,
Slloveni
Leard d.o.o. Ndërtimtari Temniška ulica 69, 4202 Naklo,
Slloveni
Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni