FLASH

Podujevë, gjendet i varur në litar një person, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Podujevë, gjendet i varur në litar një person, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

31.05.2023 Kosovë

Policia e Kosovës bën të ditur se një person ka raportuar se derisa ishte duke ecur në pyll ka hasur në një person të varur me litar.

Rasti ka ndodhur në fshatin Lupq të Podujevës, të martën në ora 10:50.

“Dëshmitari mashkull kosovar ka njoftuar se gjersa ishte duke ecur në pyll, kishte hasur në një person të varur me litar”, thuhet në raport.

Në vend-ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhimtari Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Bautrocknung-Profi GmbH Ndërtimtari Berliner Allee 35, 30855 Langenhagen,
Gjermani
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë