FLASH

Përleshje fizike mes dy personave në Prishtinë, dyshohet se u përdorën edhe armë zjarri

Përleshje fizike mes dy personave në Prishtinë, dyshohet se u përdorën edhe armë zjarri

12.06.2023 Kosovë

Dy persona janë përleshur fizikisht ditën e diel në Prishtinë.

Policia njofton se gjatë përleshjes dyshohet se ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

“Prishtinë 11.06.2023 – 19:40. Ka ndodhur një konflikt/ rrahje në mes të dy personave meshkuj kosovarë, ku gjatë konfliktit dyshohet se ka pasur edhe të shtëna me armë. Në vendin e ngjarjes janë gjetur katër gëzhoja”, thuhet në raport.

Policia shton tutje se, viktima i cili ka pësuar lëndime trupore ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari në kërkim policor.

Rasti në procedurë hetimore. 

New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhimtari Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Deon plâtrerie-peinture Sàrl Ndërtimtari Rue des Bains 35, 1205 Genève,
Zvicër
Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni