FLASH

Nuk i pëlqeu barazimi, Ronaldo u largua nga fusha duke bërtitur

Nuk i pëlqeu barazimi, Ronaldo u largua nga fusha duke bërtitur

10.04.2023 Sport

Skuadra arabe, Al Nassr ka barazuar pa gola në ndeshjen ndaj Al Feiha në udhëtim, duke lëshuar kështu dy pikë në garën për titull.

Kapiteni i Kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo si zakonisht luajti në të gjithë ndeshjen, por nuk la shenjë me gol apo asistim.

Pas ndeshjes, Cristiano Ronaldo u pa shumë i nervozuar me një nga kundërshtarët e tij.

Lojtari i Al-Nassr u pa shumë i nervozuar dhe duke i bërtitur kundërshtarit, gjë e cila u kap nga kamerat e ndeshjes.

Më poshtë keni pamjet, ku Cristiano Ronaldo duket mjaft i nervozuar:

New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni
ISEFERI SH.P.K. Prodhimtari Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Bautrocknung-Profi GmbH Ndërtimtari Berliner Allee 35, 30855 Langenhagen,
Gjermani