FLASH

Një 56-vjeçare nxirret pa shenja jete nga Liqeni Akumulues në Mitrovicë

Një 56-vjeçare nxirret pa shenja jete nga Liqeni Akumulues në Mitrovicë

22.06.2023 Kosovë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Mitrovicë, ku është gjetur pa shenja jete trupi i një gruaje në Liqenin Akumulues.

Rasti është konfirmuar konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, i cili tha se viktima është e moshës rreth 56-vjeçare.

Sot rreth orës 07:30 Policia ka pranuar informatën, se në zonën e liqenit akumulues të lumit Ibër, është gjetur trupi i pa jetë i viktimës femër rreth 56 vjeçare”, tha Zahiti.

Me urdhër të prokurorit, rasti është cilësuar ‘Vdekje e dyshimtë’ dhe trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Bautrocknung-Profi GmbH Ndërtimtari Berliner Allee 35, 30855 Langenhagen,
Gjermani
Deon plâtrerie-peinture Sàrl Ndërtimtari Rue des Bains 35, 1205 Genève,
Zvicër
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni