FLASH

Momenti kur Xhaka u kap me Arnoldin (VIDEO)

Momenti kur Xhaka u kap me Arnoldin (VIDEO)

09.04.2023 Sport

Arsenali është duke fituar ndaj Liverpoolit, me rezultat 2-1, në kuadër të xhiros së 28-të në Premier League.

Në një moment gjakrat u nxehën, pasi u përplasën Granit Xhaka dhe Trent Alexander-Arnoldi.

Situata më pas u qetësua, teksa të ndëshkuar me karton të verdhë mbetën të dytë nga gjyqtari kryesor i ndeshjes.

Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhimtari Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë