FLASH

Lampard: Në ‘Stamford Bridge’ mund të ndodhë diçka speciale

Lampard: Në ‘Stamford Bridge’ mund të ndodhë diçka speciale

13.04.2023 Sport

Pavarësisht humbjes prej 2-0 nga Real Madridi, megjithatë, trajneri i Chelseat, Frenk Lampard beson se të besuarit e tij, mund të dhurojnë diçka speciale në ndeshjen e kthimit në “Stamford Bridge”.

Londinezët mbrëmë u mundën nga ‘Los Blancos’ në ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Lampard thotë së është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij, sidomos gjatë periudhës sa ishin 11-të me 11-të.

“Jam krenar për atë që bëmë për sa kohë ishim 11 kundër 11. I thashë djemve se në ‘Stamford Bridge’ mund të ndodhë diçka speciale. Real Madrid ka një skuadër shumë të mirë, por ne duhet të besojmë”, ka thënë Lampard.

New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Leard d.o.o. Ndërtimtari Temniška ulica 69, 4202 Naklo,
Slloveni
Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni
Deon plâtrerie-peinture Sàrl Ndërtimtari Rue des Bains 35, 1205 Genève,
Zvicër