FLASH

Lajm fantastik për Chelsean në prag të ndeshjes me Real Madrid, dy yje rikthehen në stërvitje

Lajm fantastik për Chelsean në prag të ndeshjes me Real Madrid, dy yje rikthehen në stërvitje

10.04.2023 Sport

Skuadra e Chelseat ka mbajtur seancën e fundit stërvitore në Cobham para nisjes për në Madrid, ku të mërkurën luajnë ndeshjen e parë çerekfinale ndaj Real Madridit.

Në këtë seancë stërvitore është parë rikthimi i dy lojtarëve, Mason Mount dhe Thiago Silva, ky i fundit mungoi disa javë shkaku i një lëndimi.

Kjo dyshe pritet të jetë e gatshme për ndeshjen e parë çerekfinale në “Santiago Bernabeu”, takim ky që zhvillohet të mërkuren.

Kujtojmë që një prej të lënduarve të vetëm te Chelsea, tani mbetët sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë.

Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Vitamina - Marketing Agency Marketing / Web Srednje Bitnje 72, 4209 Žabnica,
Slloveni
Deon plâtrerie-peinture Sàrl Ndërtimtari Rue des Bains 35, 1205 Genève,
Zvicër
Leard d.o.o. Ndërtimtari Temniška ulica 69, 4202 Naklo,
Slloveni