FLASH

Kontrata e re e Giroud me Milan

Kontrata e re e Giroud me Milan

10.04.2023 Sport

Sulmuesi francez, Olivier Giroud, po kalon formë të mirë tek Milan dhe për shkak të paraqitjeve të tij të mira, klubi ka vendosur që ta zgjatë bashkëpunimin me të.

Sipas gazetarit Fabrizio Romano, 36 vjeçarit do t’i ofrohet kontratë deri në qershorin e vitit 2024, me 3.5 milionë euro në vit.

Vazhdimin e kontratës së Giroud e kishte konfirmuar ditë më parë edhe drejtori sportiv, Frederic Massara, duke thënë për mediet italiane se kjo është e pashmangshme.

Bautrocknung-Profi GmbH Ndërtimtari Berliner Allee 35, 30855 Langenhagen,
Gjermani
Vitamina - Marketing Agency Marketing / Web Srednje Bitnje 72, 4209 Žabnica,
Slloveni
Deon plâtrerie-peinture Sàrl Ndërtimtari Rue des Bains 35, 1205 Genève,
Zvicër
ISEFERI SH.P.K. Prodhimtari Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë