FLASH

5-vjeçari në Milano përplas me biçikletë një të moshuar, humb jetën 87-vjeçarja

5-vjeçari në Milano përplas me biçikletë një të moshuar, humb jetën 87-vjeçarja

14.04.2023 Itali

Një fëmijë i cili po mësonte biçikletën përplasi një të moshuar në Milano duke i shkaktuar vdekjen.

5-vjeçari dhe 87-vjeçarja po ecnin të dy me biçikletë në një park, raporton Corriere della Sera.

Është i ati i të miturit ai që do të përballet me akuzën për vrasje nga pakujdesia.

Sipas asaj që ai u tha hetuesve, ai ishte duke mësuar të birin të ngiste biçikletën pa rrota stërvitje.

Sipas dëshmisë, 5-vjeçari nuk ishte me shpejtësi, por gruaja përplasi kokën në tokë dhe nuk mundi t’i mbijetonte goditjes.

Tanko GP d.o.o. Ndërtimtari Tominceva cesta 24, Kranj, 4000 Kranj,
Slloveni
Vitamina - Marketing Agency Marketing / Web Srednje Bitnje 72, 4209 Žabnica,
Slloveni
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Deon plâtrerie-peinture Sàrl Ndërtimtari Rue des Bains 35, 1205 Genève,
Zvicër